У другому класі 29 учнів.До свята 5 учнів розучують танці 4 пісні а решта вчать вірші.Скільки

другокласників учать вірші?Нада умова і розвязок.

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.
Танці -5 уч.
Пісні-4 уч.        } 29уч.       
Вірші-?
1)5+4=9(уч.)-розучують танці і пісні;
2)29-9=20(уч.)
20 другокласників учать вірші