Миж шкильними библиотеками деякого региону розподилили 190 словникив з английскои мови й 114

словникив з нимецькои мови.Скильки шкил у цьому региони,якщовидомо,що их бильше за 20 и кожна школа отримала однакову килькисть словникив кожного виду?

Ответы на вопрос

Отвечает Ежова Юлия.
Треба числа розкласти на множники:
114=6*19=2*3*19=3*38
190=10*19=2*5*19=5*38
Отже кожна школа отримала по 3 нім. мови, і по 5 англ мови, тоді в регіоні 38 шкіл
Перевірка:
(114+190)/38=8.
Відповідь: у цьому регіоні 38 шкіл