На сцені співав хор з 2 рядів по 7 дівчат і 6 хлопчиків. скільки дітей співало у хорі?


Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.
2*(7+6)=2*13=26 або 2*7+2*6=14+12=26
Всього в хорі співало 26 дітей
Отвечает Науменко Алина.
(7+6)*2=30
в хорі співало 30 дітей