лисиця бігла 5 хв зі швидкістю 720 м \ хв і 4 хв зі швидкістю 630 м \хв. з якою середньою швидкістю

бігла лисиця?

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Виктория.
За 5 мин пробежала 720*5 = 3600 м, потом за 4 мин 630*4 = 2520 м.
Всего 3600+2520 = 6120 м.
Бежала 5+4 = 9 мин.
Средняя скорость 6120:9 = 680 м/мин.