Добуток чисел 3 і 8 збільшити на 27,розв'язання і як пояснити вираз ?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Никита.
Ну, 3*8+27=24+27=51 я вопроса , если честно не поняла
Отвечает Чувикова Алёна.
(3*8)+27=51
Добуток це є множення 
3*8 = 24
Збільшити значить додати
24+27=51