Першого дня меблевий магазин продав 18 стільців, по 50 грн.Кожний ,другого дня продали 30 таких

стільців.На скільки більше грошей вторгував магазин за стільці другого дня,ніж другого?

Ответы на вопрос

Отвечает Цибаняк Ярослав.
1)18*50=900 (грн.) - прибуток першого дня
2)30*50=1500 (грн.) - прибуток другого дня 
3)1500-900=600(грн.) - виторгували
Відповідь: на 600 гривень більше виторгували другого дня.