906. Першого дня меблевий магазин продав 18 cm ців по 150 грн, другого дня — 30 таких стільців.

На скіки більше грошей вторгував магазин за стільці другдня, ніж першого? (Розв'яжи задачу двома способами. )​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарев Макс.

Ответ: На 1800грн. більше

І спосіб

1.)150×18=2700грн.

2.)150×30=4500грн.

3.)4500-2700=1800грн.