Описати переведення  з одної системи числення до іншої B45F hex -> dec35712 oct ->

dec45678 dec -> bin10100001 bin -> hex-29454 dec ->  short(bin)-47 dec -> byte(bin)СРОЧНО ПЛИЗ

Ответы на вопрос

Отвечает Костицына Маргарита.
1)  B45F=11* 16^{3}+4* 16^{2}+5* 16^{1}+15=
=11*4096+4*256+5*16+15=45056+1024+80+15=46175
2)  35712=3* 8^{4}+5* 8^{3}+7* 8^{2}+1*8+2=
=3*4096+5*512+7*64+1*8+2=12288+2560+448+8+2=15306
3) і 4) - на фото,
а в 5) і в 6) я не знаю, що таке short(bin) і byte(bin)