Із пункту А виїхав велосипедист зі швидкістю 14 км/год. Із цього самого пункту в протилежному

напрямку виїхав вантажний автомобіль зі швидкістю 56 км/год. Через скільки годин після початку руху відстань між ними становитиме 280 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Настя.
56+14=70 км
280/70=4 год
Отвечает Громыхалин Дима.
14+56=70(км/год)скорость сближения 280:70=4(года)между ними будет 280 км