З пункту К виїхав велосипедист зі швидкістю 14км/год. через 2 години з цього пункту в протилежному

напрямі виїхав вантажний автомобіль зі швидкістю 58км/год. Через скількі годин після виходу автомобиля відстань між ним і велосипедистом становитеме 244км?

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Дима.

14*2=28км

244-28=216км

216/(14+58)=3 - через 3 години

...........................

...........................

Отвечает Столярова Анна.

1)14*2=28(км)- відстань між  велосипедистом і  вантажним автомобілем.

2)14+58=72(км/год)-швидкість вїддалення.

3)(244-28):72=216/72=через 3 години після виходу автомобиля відстань між ним і велосипедистом становитеме 244км