Постав знаки й дужки, щоб рівності були правильними. 1 1 1 1 1 = 100 6 6 6 6 6 6 = 100 3 3 3 3 3

= 100 1 2 3 4 5 = 100

Ответы на вопрос

Отвечает Бахтерева Саша.
111-10=100
666/6-66/6=100
33X3+3/3=100
(1*2+3)*4*5=100