Знайти найбільший спільний дільник (НСД)для чисел:(150;105), (189:27),(29:204),(68:65).Також знайти

НСК для чисел(35:105),(62:217)

Ответы на вопрос

Отвечает Ришкуляк Василиса.
НСД(150; 105) = ?
150 = 2 · 3 · 5 · 5
105 = 3 · 5 · 7
НСД(150; 105) = 3 · 5 = 15
НСД(189; 27) = ?
189 = 3 · 3 · 3 · 7
27 = 3 · 3 · 3
НСД(189; 27) = 3 · 3 · 3 = 27

НСД(29; 204) = ?
29 = 29
204 = 2 · 2 · 3 · 17
НСД(29; 204) = 1

НСД(68; 65) = ?
68 = 2 · 2 · 17
65 = 5 · 13
НСД(68; 65) = 1

НСК(35;105) = ?
105 = 3 · 5 · 7
35 = 5 · 7
НСК(35; 105) = 3 · 5 · 7 = 105

НСК(62; 217) = ?
217 = 7 · 31
62 = 2 · 31
НСК(62; 217) = 7 · 31 · 2 = 434