Бабусю запитали скільки років її внуку. Вона відповіла, що її внукові стільки місяців, скільки їй

років, а разом їм 65 років. Тож скільки років внуку?

Ответы на вопрос

Отвечает Домничев Виктор.
1+12=13  на 1 бабушкин год приходится 12 мес. внука)65/13=5 лет внуку 65-5=60 лет бабушке проверка 5*12=60 мес. внуку