З числами кожної трійки склади по чотири рівності 3,7,10 10,5,15. 18,1,17


Ответы на вопрос

Отвечает Антипенко Максим.
3+7=10
10-3=7
10-7=3
10-3-7=0
10+5=15
15-10=5
15-5=10
15-5-10=0
17+1=18
18-17=1
18-1=17
18-17-1=0