З трьох яблунь зібрали 83 кг яблук. Скільки кілогра­ мів яблук зібрали з кожного дерева, якщо з

першого та другого разом зібрали 47 кг яблук, а з другого та тре­ тього — 52 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Андрияненкова Татьяна.
83-47=36кг - 3 яблуня
83-52=31 кг - 1 яблуня
52-36=16 кг - 2 яблуня