Відомо, що 6 кг карамелі коштують стільки ж, скільки 4,7 кг малини. Скільки коштує кілограм малини,

якщо малина дорожча за карамель на 1,3 грн ?

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.
Х - вартість 1 кг карамелі
х+1,3 - вартість 1 кг малини
6х=4,7*(х+1,3)
6х=4,7х+6,11
6х-4,7х=6,11
1,3х=6,11
х=6,11:1,3
х=4,7 грн. - коштує 1 кг карамелі
4,7+1,3=6 грн - коштує 1 кг малини