Підприємець поклав у банк 50 1000₴ під 10 відсотків річних яка сума буде у нього на рахунку через 2

роки

Ответы на вопрос

Отвечает Gavrilova Polina.
По формуле сложных процентов:
S= 501000\left(1+\cfrac{10}{100}\right)^2 =501000(1.1)^2=501000\cdot1.21=606210

Ответ: 606210