2 )-2 дробом дві девяті : (- 2 дробом двадцять шість двадцять сьомих


Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Тома.
- 2 2/9 : ( - 2 26/27 ) = + 20/9 : 80/27 = 3/4