Знайти координати точки В, яка симетрично точці А(-4;3) відносно точки С(-1;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Шаймухаева Земфира.
Оскильки точка С э серединою видризка АВ, то, позначивши координати точки В через х та у, маэмо:
(-4+х):2=-1
(3+у):2=1

-4+х=-2
3+у=2

х=2
у=-1.
Видповидь: В(2;-1).