Із двох міст, відстань між якими 480 км, одночасно назустріч один одному виїхали два автобуси.

Швидкість першого автобуса 58 км год, а другого - на 4 км год більша . Через скільки годин вони зустрінуться

Ответы на вопрос

Отвечает Забелина Алла.
1) 58+4=62 (км/год)-V другого автобуса
2)58+62=120(км/год)- V 1 i 2 автобуса
3)480:120=4 (години)-t