У велику діжку налили у 8 разів більше води, ніж у маленьке барильце. Скільке води у великій діжці,

якщо всього налили 126л води?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Мария.
1).Візьмем маленьке барильце за х, тоді велика діжка буде 8х, знаючи що усього води надили 126 л, складемо рівняння:
х+8х=126
9х=126
х=126:9
х=14(л)—налили води у маленьке барильце
2).14*8=112(л)—налили води у велику діжку
Відповідь: у велику діжку налили 112л води.