Два теплоході одночасно вийшли на зустріч один одному від двох пристаней, відстань між якими 160

км. Швидкість руху одного теплохода 25 км/год, другого —15 км/год. Через скільки годин теплоходи зустрінуться? Розв'яжи з поясненням.

Ответы на вопрос

Отвечает Минская Ульяна.

Ответ:

V1 - 25 км/год

V2 - 15 км/год

S - 160

t - ?год

1) 25+15=40(км)- швидкість двух теплоходів.

2)160:40=4(год)

Відповідь: через 4 години зустрілися два теплоходи