В якому обчисленні допустили помилку? Select one: a. (8 - 10,2) · (-9 + 7,5) = -2,2 · (-1,5) =

-3,3 b. (-7 - 8 + 16,1)2 = (-15 + 16,1)2 = 1,12 = 1,1 · 1,1 =1,21 c. (-5 + 4,8) · (-0,5)2 =-0,2 · (-0,5 ·(- 0,5))= -0,2 · 0,25 = -0,05

Ответы на вопрос

Отвечает Шевяков Саша.
А)(8 - 10,2) · (-9 + 7,5) = -2,2 · (-1,5) = +3,3 - тут помилка,
в)якщо поза дужками квадрат, то помилок немаэ.
с)якщо поза дужками квадрат, то помилок немаэ.