Для роботи гуртка купили 28альбомiв,32 упаковки кольорового паперу й 12 наборiв олiвцiв. За все

заплатили 576грн. Скiльки коштуе кожний з куплених предметiв,якщо цiна одного альбому,упаковки паперу и набору олiвцiв однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Влад.
1).28+32+12=72(шт.)—купили усього разом
2).576:72=8(грн.)—коштує 1 предмет
Відповідь: кожний предмет коштує по 8 гривень.