купили 3 кг цукерок одного виду та 2 кг цукерок iншого виду по 128,4 грн за килограм.Середня цiна

куплених цукерок становила 147,6 грн.Скiльки коштуе 1 кг цукерок першого виду? ДАЮ ЦЕЛЫХ 50 БАЛА

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай x грн коштує 1 кг цукерок першого виду.

Тоді ціна 1 кг цукерок другого виду також дорівнює x грн.

За умовою, 3 кг першого виду та 2 кг другого виду коштують 128,4 грн за кілограм:

3x + 2x = 128,4

5x = 128,4

x = 25,68 грн - ціна 1 кг цукерок першого виду

Тепер знайдемо середню ціну куплених цукерок:

(3 кг * 25,68 грн/кг + 2 кг * 25,68 грн/кг) / 5 кг = 147,6 грн/кг

Отвечает Чарушкина Ксения.

Ответ:

160,4 грн

Пошаговое объяснение:

1) 128,4 * 2 = 256,8 (грн) - заплатили за 2 кг конфет второго вида

2) 3 + 2 = 5 (кг) - всего купили конфет

3) 147,6 * 5 = 738 (кг) - стоят 5 кг конфет

4) 738 - 256,8 = 481,2 (грн) - стоят 3 кг конфет первого вида

5) 481,2 : 3 = 160,4 (грн) - стоит 1 кг конфет первого вида