Протягом тижня щодня витрачали по 8 кг борошна для випікання кексів і по 4 кг борошна для випікння

бісквітів.скільки всього борошна використали за тиждень?(у тижні-5 робочих днів).

Ответы на вопрос

Отвечает Рахматуллина Гулина.
8×5=40 (кг)
4×5= 20(кг)
40+20= 60(кг)- за 1 неділю