A) X÷5,4=6,5 б) 3x+6,12=9,63 И задачу Пішохід рухався 2 год зі швидкістю 6 км/год і 3 год зі

швидкістю 5 км/год. Знайди середню швидкість руху пішохода на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Сергей.
1) x-5,4=6,5         
    x=6,5+5,4
    x=11,9
   Ответ: 11,9

2) 3x+6,12=9,63  
    3х=9,63-6,12
    3х=3,51
    х=1,17