поїзд проїхав відстань між двома містами яка = 360км,за 4 год. На зворотній путі за такий само час

він проїхав на 28 км менше. На сільки км/год зменшилась швидкість на зворотній путь

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Эльза.

360-28=332
332 ÷ 4 = 84
360 ÷ 4 = 90
90-84 = 6
Ответ : скорость у уменьшилась на 6





км/час