Велосипедист проїхав 20 км зі швидкістю 10 км/год і 15 км зі швидкістю 5 км/год. Знайдіть середню

швидкість руху велосипедиста! Допоможіть будь ласка.

Ответы на вопрос

Отвечает Торский Никита.
(15+5)÷2=10(км/год)
Відповідь: 10км/год середня швидкість велосипедиста.
Отвечает Романова Софья.
20:10=2 год
15:5=3 год
20+15=35 км -путь велосипедиста
2+3 = 5 год в пути
35:5= 7 км/год середня швiдкicть