Бісектриса кута прямокутника ділить його діагональ у відношенні 2:7 Знайдіть площу

прямокутника,якщо його периметр дорівнює 108 см

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.
7+2=9
108/9=12
7×12=84см
2×12=24см
24/2=12см
84/2=42см
Нашли стороны прямо угольника.
Ищемс площадь.
42×12=504см