За три дні художню виставку відвідало 92 учні:першого і другого дня 67,другого і третього

64.скільки учнів відвідували виставку кожного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Мирный Никитос.
2 день = Х учеников,
1 день = 67-Х,
3 день = 64-Х.
Составим уравнение
1день+2день+3день=92
67-Х+Х+64-Х=92
Х=39 - во 2 день,
1 день = 67-39=28,
3 день = 64-39=25
Отвечает Вирстюк Саша.
1).92-67=25(учн.)—відвідали виставку в третій день
2).92-65=28(учн.)—відвідали виставку в перший день
3).25+28=53(учн.)—відвідали виставку в третій і перший день
4).93-53=39(учн.)— відвідали виставку в другий день