у перший магазин зі складу завезли 7 однакових упаковок олівців, а в другий 8 . усоьго завезли

750олівців. скільки олівців завезли в кожний магазин?

Ответы на вопрос

Отвечает Клещукова Елизавета.
7+8=15 упаковок всего
750:15=50 в упаковке
7*50=350 ( 1 магазин)
8*50=400 (2 магазин)