Розв'яжіть будь ласка (20,6-16,74)×0,1+(23,4+8,95)÷100=? Скільки???


Ответы на вопрос

Отвечает Середюк Владислав.
(20,6-16,74)×0,1+(23,4+8,95)÷100=?
1) 20,6-16,74=3,86
2)23,4+8,95=32,35
3)3,86*0,1=0,386
4)32,35/100=0,3235
5)0,386+0,323=0,7095