До бібліотеки завезли 250 підручників що становить5/8кількості всіх завезених до бібліотеки книг.

Скільки всього книг завезли до бібліотеки?

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровский Артём.
250під.=5/8 всіх пуд.
250:8×5=156(ост.25)
Ответ :всього було 156(ост.25) підручників