У книжковий магазин привезли 200 книжок. Протягом тижня продали 80 книжок книжок, а решту

розподілили у 3 бібліотеки,порівну в кожну. Скільки книжок отримала кожна бібліотека?

Ответы на вопрос

Отвечает Кониковская Кристина.
1) 200- 80= 120 - осталось
2) 120: 3 = 40 - в каждую библиотеку
Отвечает Филиппов Никита.
(200-80): 3=40
1.200-80=120-осталось
2.120:3=40-в кожній бібліотеці
Відповідь: 40 книг