Дапоможіть з задачею!!! Бригада за планом має відремонтувати певну ділянку дороги.Визнач довжину

цієї ділянки, якщо відремонтовано 112м, або 14% запланованого обсягу.

Ответы на вопрос

Отвечает Корчуганов Матвей.
 \frac{112}{x} =  \frac{14}{100}   \\  \\  x =  \frac{112 * 100}{14} = 800