Автомобіль їзав 2 год зі швидкість 60 км\год і 3 год зі швидкістю 80 км\год. Знайдіть середню

швидкість автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеров Николай.

Ответ:

(60*2)+(80*3)=360(км)

360:5=72(км/год)