Як розв'язати систему рівнянь x+y=9 y-x=3


Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Сергей.
Х+у=9
у-х=3

х=9-у
у-(9-у)=3

у-9+у=3
2у-9=3
2у=3+9
2у=12
у=12/2
у=6

х+6=9
х=9-6
х=3

Проверка
3+6=9
6-3=3