Сторони прямокутника дорівнюють 36 см і 75 см. Площа другого прямокутника у 9 разів менша від площі

першого . Обчисліть периметр другого прямокутника, якщо одна з його сторін дорівнює сторін дорівнює 15 см. Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Шарипова Алсу.
36*75=2700 см²  площа прямокутника
2700:9=300 см²  площа іншого прямокутника
300:15=20 см     друга сторона прямокутника
Р=(15+20)*2=70 см