Задача: Знайдiть площу прямокутника, одна iз сторiн якого має довжину 21 см, а друга сторона - в 3

рази менша вiд першої

Ответы на вопрос

Отвечает Сницер Семён.
1)21÷3=7(см)
2)21×7=147(кв.см)
ответ:147 кв.см