Мотоцикліст подорожував 3 год, За 1 год. він проїхав 35% усього шляху.За 2 год. 0,4 усього шляху,а

за 3 год. решту 37,5 км. Яку відстань подолав мотоцикліст

Ответы на вопрос

Отвечает Алтыкаев Антон.
На Украинском:
35% = 35/100 = 7/20

1. 7/20 + 0,4 = 7/20 + 4/10 = 7/20 + 8/20 = 15/20 (шляхи) - проїхав мотоцикліст за перші дві години
2. 1 - 15/20 = 5/20 (шляхи) - проїхав мотоцикліст за третій годину
3. 37,5: 5 * 20 = 150 (км) - весь шлях

У третій дії ми знайшли ціле по його частині, т. к. знаємо, що 5/20 шляху склали 37,5 км.