Мотоцикліст подорожував 3 год. За першу годину він проїхав 35% усього шляху, за другу- 0,4 усього

шляху, а за третю - решту 37,5 км. Яку відстань подолав мотоцикліст????? На сегодня!!!!!!!!!! PLEASE!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Morgan Travis.

На Украинском:
35% = 35/100 = 7/20

1. 7/20 + 0,4 = 7/20 + 4/10 = 7/20 + 8/20 = 15/20 (шляхи) - проїхав мотоцикліст за перші дві години
2. 1 - 15/20 = 5/20 (шляхи) - проїхав мотоцикліст за третій годину
3. 37,5: 5 * 20 = 150 (км) - весь шлях

У третій дії ми знайшли ціле по його частині, т. к. знаємо, що 5/20 шляху склали 37,5 км.

На Русском:

35% = 35/100 = 7/20

1. 7/20 + 0,4 = 7/20 + 4/10 = 7/20 + 8/20 = 15/20 (пути) - проехал мотоциклист за первые два часа
2. 1 - 15/20 = 5/20 (пути) - проехал мотоциклист за третий час
3. 37,5 : 5 * 20 = 150 (км) - весь путь

В третьем действии мы нашли целое по его части, т. к. знаем, что 5/20 пути составили 37,5 км.

Отвечает Проценко Полина.

1)0.35+0.4=0.75 пути-за 2 часа.
2)1-0.75=0.25 пути-за 3 час.
3)37.5:0.25=150км-весь путь.