Точки пересечения функции у=-3х+6 постройки график помогите только правильно плииииз :3


Ответы на вопрос

Отвечает Клёвин Андрей.
Графік y=-3x+6 - пряма;
Будуємо таблицю та підставляємо значення x і виводимо значення y. Наприклад: Якщо x=2 то у=0;так як у=-3•2+6=-6+6=0;Так робимо 3-4 точки,будуємо графік і дивимося де він перетинає координатну площину. Пряма перетнула в точці (2;0)