Побудуй разные прямокутныкы периметр яких =12 см


Ответы на вопрос

Отвечает Юхимець Роман.
Р = довжина всіх сторін, у прямокутника по дві однакові сторони
12 см : 2 = 6 см - довжина і ширина
Тепер розкладіть 6 на два доданки (це і будуть довжина і ширина) і отримаєте різні варіанти:
6= 1+5
6= 2+4
6= 3+3, квадрат - це теж прямокутник. Прямокутник з однаковими сторонами називається квадратом