Було 300г 5-відсоткового розчинк солі. Через деякий час 50г води випарували. Яким став відсотковий

вміст солі в розчині? Пожалуйста полное решение)))

Ответы на вопрос

Отвечает Сарбасов Азамат.
300*0.05=15 г было соли
300-15=285г было воды
285-50=235 стало воды
235+15=250 г стало раствора
(15/250)*100%=6% стало соли
получился 6% раствор