на шкільному вечорі присутні 25 учнів 10 класу і 15 учнів 11 класу. Яка ймовірність того,що учень,з

яким ви розмовляєте,навчається у 10 класі?

Ответы на вопрос

Отвечает Ivanov Ilya.
25+15=40 всего учеников
25/40=5/8=0,625 вероятность, того что вы разговариваете с учеником 10 класса