На шкільному балу присутні 25 учнів 9-А класу, 23 учні 9-Б класу і 22 учні 9-В класу. Яка

ймовірність того, що учень, з яким ви заговорите, вчиться у 9-А класі? (седьмой вопрос)​

Ответы на вопрос

Отвечает Игнаткин Захар.

Ответ:

5/14

Пошаговое объяснение:

25+23+22=70 - к-сть всiх учнiв 9-х кл.

25 - к-сть учл 9 А кл.

25/70 - вiднош к-стi уч 9 А кл до к-стi всiх учн 9-х кл.

25/70 ÷ 5= 5/14