з точки M до площини a проведено дві рівні похилі MA і MB та перпендикуляр МО АВ=12см кут MAB=60°

кут ABO=30° знайдіть довжину відрізка MO

Ответы на вопрос

Отвечает Тимонина Снежана.
OB =  \frac{AB}{2cos30} =  \frac{6}{ \frac{ \sqrt{3} }{2} } =  \frac{12}{ \sqrt{3} }

AM = MB ⇒ ∠A=∠B=60°⇒∠M=60°⇔AM = MB = AB =12;
MO= \sqrt{144- \frac{144}{3} } = \sqrt{ \frac{288}{3} } =4 \sqrt{6}