14% поля засіяно житом. Знайди площу цього поля, якщо житом засіяно 8,4 га.


Ответы на вопрос

Отвечает Хворова Алина.
1 способ:
8,4 ÷ 14 × 100 =60 ( га)- все поле
2 способ:
14% = 0,14
8,4 ÷ 0,14 =60

Ответ: 60 га