Розв'яжіть прошу СРОЧНО!!!! Повертаючись із міста в Простоквашино дядя Федір та друзі дві години

йшли зі швидкістю 4.8 км/год, а три години зі швидкістю 4.3 км /год. Знайдіть середню швидкість руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Малина Алина.
4,8* 2 = 9,6км прошли за два часа
4,3 * 3 = 12,9км прошли за три часа
2 + 3 = 5 часов были в пути
9,6 + 12,9 = 22,5км прошли за пять часов
22,5 : 5 = 4,5км/ч средняя скорость движения